Garbage знову в студії Автор: Andriy · Опубліковано: 06.03.2011 09:17 · Розділ: Музика

Гурт Garbage. Фото взято з сайту releasemagazine.net
Гурт Garbage. Фото взято з сайту releasemagazine.net

Фронтвумен Garbage Ширлі Менсон знову зародила надію в серцях фанів, натякнувши про відновлення роботи з колегами по групі. Наступного дня після церемонії вручення «Греммі» співачка (а нині також і актриса) відзначилася у своєму Facebook-акаунті, повідомивши, що недавно Garbage провели цілий тиждень в студії. Цей коротенький постинг викликав сплеск ентузіазму у шанувальників, що вже зневірилися чекати звісток від групи.

«Вгадайте, з ким я провела тиждень в студії? - Написала Ширлі. - Сподіваюся, ви зрадієте - тому що одного з них звати Стів, другий - Дюк, а третій тільки що отримав «Греммі» як кращий продюсер».

Розшифровуємо ребус: Стів - це гітарист Garbage Стів Маркер, Дюк - псевдонім басиста Дугласа Еріксона, а що стосується продюсера - то це безперечно Бутч Віг, остання продюсерська робота якого - лонгплей Green Day «21th Century Breakdown» - отримав звання кращого рок-альбому року на «Греммі».

Можливо, і дочекаємося коли-небудь нового альбому від Garbage. Останній реліз команди - диск «Bleed Like Me» - нестерпно датується далеким 2005-м роком.

Джерело music.com.ua


Інші новини розділу