Walton Chaintech пропонує швидкі карти пам'яті CF 606X і пристрій, що перетворює їх у SSD Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 09:14 · Розділ: Техніка

Пристрій, показаний на знімку, представила компанія Walton Chaintech. Він отримав назву Apogee SSD Convertor. За допомогою цього пристрою карти пам'яті формату CF можна перетворити на твердотільний накопичувач, розрахований на підключення замість HDD.

Walton Chaintech Apogee SSD Convertor з картами пам’яті Apogee CF 606X. Фото взято з сайту ixbt.com
Walton Chaintech Apogee SSD Convertor з картами пам’яті Apogee CF 606X. Фото взято з сайту ixbt.com

Зовнішні розміри Walton Chaintech Apogee SSD Convertor відповідають габаритам стандартного вінчестера типорозміру 2,5 дюйма. Для підключення до ПК використовується інтерфейс SATA 3 Гбіт/с. У корпус пристрою встановлюється одна або дві карти пам'яті формату CF. Якщо дві карти, то їх можна включити в конфігурації RAID 0 або RAID 1, залежно від того, що важливіше - збільшити обсяг або підвищити надійність SSD.

За даними компанії, в режимі читання Apogee SSD Convertor розвиває швидкість 55 Мб/с, що істотно більше, ніж значення 46 МБ/с, характерне для HDD зі швидкістю обертання шпинделя 5400 об/хв., що зараз масово випускаються. Можливість заміни карт пам'яті на більш місткі відкриває шлях до нарощування обсягу «накопичувача» в ході експлуатації.

Одночасно компанія оголосила про випуск високошвидкісних карт пам'яті Apogee CF 606X. Максимальна швидкість читання і запису цього носія дорівнює 93 і 91 МБ/с відповідно. Передбачено випуск карт об'ємом 16 і 32 ГБ. Основними споживачами карток Apogee CF 606X названі власники цифрових дзеркальних фотокамер. Звичайно, вказані карти пам'яті можна використовувати спільно з пристроєм Walton Chaintech Apogee SSD Convertor.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.