На стадіон «Зеніту» проведуть пивопровід Автор: Вікторія · Опубліковано: 20.04.2009 10:14 · Розділ: Спорт

Пітерський клуб звернувся до губернатора Санкт-Петербурга, Валентини Матвієнко з проханням зробити на стадіоні умови для торгівлі пивом. В умовах кризи російські футбольні клуби починають шукати нові джерела доходів. І одним з них може стати торгівля популярним пінним напоєм. Але російським законодавством продавати алкогольні напої на спортмайданчиках заборонено.

У «Зеніті» знайшли вихід. Пропонується зняти з частини території стадіону «Петровський» статус спортивного об'єкту. В уряді міста вже готують відповідні документи. Неспортивною територією, згідно з постановою, що готується вважатимуться підтрибунні приміщення, де розмістяться ресторани і пункти торгівлі пивом. Потенційний дохід від пива повинен скласти не менше 5 мільйонів рублів на рік.

Якщо ця постанова буде втілена в життя, вона поверне до життя заморожений проект влаштування пивопроводу на стадіоні, що будується. Два роки тому ця ідея наткнулася на непрохідну перешкоду закону, але тепер її можна буде відродити.

Пивопровід планується протягнути від одного з пітерських пивзаводів, компанія-власник якого погодилась стати партнером «Зеніту».

Супутні футболу продукти у всьому світі приносять в казну клубів грошей не менше, ніж продаж квитків і прав на телетрансляції. На табло німецьких стадіонів під час матчів показують інформацію, скільки пива за вечір випили вболівальники.

Джерело www.kp.ru/


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.