Нова геймерская клавіатура від Microsoft Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 09:08 · Розділ: Техніка

Запитання до Вас, шановні геймери - Вас дратує писк, який видає PC-спікер через натискання кількох клавіш одночасно? Гірше настирливого звуку тільки те, що множинні натискання не завжди обробляються коректно.

Клавіатура Microsoft SideWinder X4. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Клавіатура Microsoft SideWinder X4. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Microsoft вирішила одним махом розібратися з цією проблемою, випустивши SideWinder X4. Клавіатура може похвалитися настроюванним підсвічуванням клавіш, вибором профілів і макросів для різних додатків та ігор. Звичайно ж, технологічний і функціональний дизайн також на висоті. Але головна особливість цієї «зброї геймера» - можливість коректної обробки 26 одночасних натискань! Тільки подумайте, які це відкриває горизонти в складанні багатоповерхових комбо в Street Fighter 4, або ж у можливості колективної гри за однією клавіатурою. Швидше за все, в останньому випадку лімітуючим моментом стане недолік простору, на якому можуть розміститися всі охочі пограти «за пультом» SideWinder X4.

Microsoft SideWinder X4 потрапить на полиці магазинів у наступному місяці за ціною в $59,95, однак нетерплячі можуть оформити попереднє замовлення на Amazon.com наприкінці тижня.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.