Тюнер MR Car Design допрацював VW Touran Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 09:05 · Розділ: Авто-мото

Доопрацьований VW Touran. Фото взято з сайту rstcars.com
Доопрацьований VW Touran. Фото взято з сайту rstcars.com

Якщо Ви вважаєте, що тюнінгу заслуговують лише седани, купе і хетчбеки, то ось Вам яскравий приклад зворотного - компанія MR Car Design випустила програму доопрацювань для компактвена Volkswagen Touran, оснащеного дволітровим дизельним двигуном.

Доопрацьований VW Touran. Фото взято з сайту rstcars.com
Доопрацьований VW Touran. Фото взято з сайту rstcars.com

Автомобіль вирішили зробити спортивнішим як з точки зору зовнішнього вигляду, так і в плані технічних модифікацій. Зокрема, потужність силового агрегату збільшилася до 223 кінських сил, а максимальний обертовий момент досяг 457 Нм. Досягти такого результату дозволила установка нової випускної системи і перепрограмування блоку керування двигуном. Належне гальмування забезпечують потужні механізми Stoptech з чотирьохпоршневими супортами.

Доопрацьований VW Touran. Нові 19-дюймові білі диски. Фото взято з сайту rstcars.com
Доопрацьований VW Touran. Нові 19-дюймові білі диски. Фото взято з сайту rstcars.com

Що стосується зовнішності, то «сидить» автомобіль на 80 міліметрів нижче (спасибі новій підвісці від KW). З'явилися гоночні білі смуги на кузові - черговий прояв спортивності. І, звичайно, не обійшлося і без нових коліс - 19-дюймові білі диски з покришками розмірністю 235/35 Vredestein завершують число доробок.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.