Чилійські фани гурту Metallica влаштували бунт Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 08:59 · Розділ: Музика

James_Hetfield. Гітара, вокал. Фото взято з сайту wallpapers-diq.net
James_Hetfield. Гітара, вокал. Фото взято з сайту wallpapers-diq.net

Південноамериканські фани Metallica завжди відрізнялися запальним темпераментом, але як з'ясувалося, найбільш дорога ця команда чилійським любителям важкого металу. Більше 120 чоловік були арештовані поліцією в столиці Чилі Сантьяго 26 січня в ході заворушень, вчинені шанувальниками Metallica, які спробували проникнути на їхній концерт без квитка.

Напередодні початку шоу перед входом до місцевого Club Hipico зібралася 50-тисячна юрба, що містила поряд з власниками квитків і масу безбілетників. Останні зробили спробу штурмувати приміщення - та чилійським карабінерам нічого не залишалося, як застосувати водомети для розгону натовпу. У процесі утихомирення публіки постраждав один з поліцейських.

Згідно з повідомленнями поліції, більшість затриманих були заарештовані за «порушення громадського порядку, публічне розпивання спиртних напоїв і вживання наркотиків».

Відзначимо, що вартість квитків на концерт коливалася від 29000 до 80000 чилійських песо (60-160 доларів) - а це майже місячна зарплата для чилійців. При цьому 10 тисяч квитків на шоу Metallica були розкуплені протягом 12 годин з моменту надходження в продаж.

Нагадаємо, що в даний час Metallica знаходяться в турне по країнах Південної Америки, присвяченому розкручуванню альбому «Death Magnetic».

Джерело music.com.ua


Інші новини розділу