Команія Ferrari розповіла про чотири нові моделі Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 08:56 · Розділ: Авто-мото

Фото
Фото

У рамках заходу з відкриття нового дилерського центру Ferrari в Австралії директор італійського виробника спорткарів Амедео Феліса повідомив подробиці про чотири новинки компанії, які з'являться на ринку в найближчий час.

За словами Феліса, до кінця поточного року у дилерів з'явиться "заряджена" модифікація суперкара 599 GTB Fiorano - GTO, яка, як очікується, стане оснащуватися форсованим до 650 кінських сил шестилітровим двигуном V12. У 2011-му компанія Ferrari планує представити відкриту версію спорткара 458 Italia. Створення полегшеної версії цієї моделі - Scuderia - поки не планується.

Також директор Ferrari підтвердив інформацію, що з'являлася раніше, про те, що в наступному місяці на моторшоу в Женеві дебютує прототип гібридного автомобіля, побудованого на базі 599 GTB Fiorano. Тестовий зразок такого автомобіля компанія випробовує вже рік. Як зазначив Феліса, автомобіль стане важчим стандартної 599-ї на 80 кілограмів і з'явиться в серії не раніше, ніж через п'ять років.

"Гібридна технологія ще не готова. Не готові постачальники. Все ще тільки розробляється і роботи треба буде дуже багато. Ми ще навіть остаточно не вирішили, коли вивести такий автомобіль на ринок. Ймовірно, гібридні технології з'являться на автомобілях з Марнелло не раніше 2015 року. Гібридними можуть стати передньо і средньомоторний спорткари, а також автомобілі, оснащені двигунами V8 або V12. Якщо ми доведемо технологію до розуму, то гібридні силові установки можуть з'явитися на всіх наших моделях", - заявив Феліса.

Директор Ferrari також відзначив, що вперше системи, що дозволяють поліпшити паливну економічність, з'являться на моделі California в 2011 році. "Якщо ви вирівняєте безпосереднє уприскування з іншими системами, як, наприклад, система відключення декількох циліндрів при невеликих навантаженнях, старт-стоп, електромотори, то ви зможете домогтися скорочення витрати палива і рівня викидів CO2 приблизно на 15 відсотків. Деякі з цих систем ми запустимо на California через рік", - додав Феліса.

Крім цього, компанія розробляє суперкар, який стане наступником моделі Enzo. За попередньою інформацією, такий автомобіль отримає дванадцятициліндровий двигун потужністю близько 750-800 кінських сил або двигун V8, що розвиває на 50-100 кінських сил менше. Очікується, що новинка з'явиться протягом найближчих двох років і буде випущена обмеженим тиражем в 500 екземплярів.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.