HDD і SSD "в одному флаконі" Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 08:54 · Розділ: Техніка

Безперервна війна жорстких дисків та твердотільних накопичувачів обумовлена тим фактом, що у носіїв кожного з типів є свої вагомі переваги і недоліки. Вінчестери надають значні обсяги пам'яті за невеликі гроші, а ключовою особливістю SSD є висока швидкодія.

Пристрій HDDBOOST. Фото взято з сайту ixbt.com
Пристрій HDDBOOST. Фото взято з сайту ixbt.com

Усвідомлюючи це, компанія SilverStone вирішила надати покупцям продукт, що дозволяє насолоджуватися великим об'ємом пам'яті і високими швидкостями одночасно. Незвичайний пристрій, названий HDDBOOST, призначений для об'єднання вінчестера і твердотільного накопичувача в єдиний масив. У такій зв'язці всі дані записуються на місткий жорсткий диск, однак найбільш часто використовувані файли копіюються ще й на SSD, обсяг якого може бути не настільки значний. Коли системі необхідні файли, дублікати яких присутні на твердотільному накопичувачі, вона зчитує їх з SSD, ігноруючи вінчестер, в результаті чого швидкість читання для цих даних збільшується в рази, а час доступу, навпаки, істотно знижується. Таким чином, завдяки рішенню від SilverStone можна створити накопичувач великого об'єму, який буде демонструвати видатну швидкодію в ті моменти, коли це дійсно необхідно.

Підключення накопичувачів. Фото взято з сайту ixbt.com
Підключення накопичувачів. Фото взято з сайту ixbt.com

Новинка доступна для попереднього замовлення за ціною 37 євро.

Джерела: 3dnews.ru, ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.