Acer GD235HZ - геймерський монітор з частотою розгортки 120 Гц і 3D функціональністю Автор: Andriy · Опубліковано: 08.02.2010 08:49 · Розділ: Техніка

Американський підрозділ компанії Acer анонсував новий 23,6-дюймовий комп'ютерний монітор, призначений, насамперед, для любителів відеоігор. Новинка одержала назву GD235HZ і підтримує частоту розгортання в 120 Гц, що дозволяє зберігати хорошу деталізацію зображення навіть в найдинамічніших сценах кінофільму, незважаючи на цілком звичайну TN матрицю.

Геймерський монітор Acer GD235HZ. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Геймерський монітор Acer GD235HZ. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Крім того, користувачі монітора Acer GD235HZ можуть додати третій вимір в ігровий відеоряд завдяки підтримці технології NVIDIA GeForce 3D Vision і спеціальних окулярам з активними шторками. Монітор має співвідношення сторін 16:9, розширення 1920x1080 пікселів і час відгуку 2 мс. Рівень яскравості складає 300 кд/м2, а коефіцієнт контрастності дорівнює 1000:1 (динамічна контрастність складає 80 000:1).

Широкоформатний Full HD 3D монітор Acer GD235HZ оснащений портами D-Sub, DVI і HDMI, а його продажі в США почнуться вже на поточному тижні за ціною $400. Бажаючі можуть також придбати набір GeForce 3D Vision за 200 доларів, що забезпечить підтримку стереозображення. Європейські поставки 23,6-дюймового монітора Acer мають стартувати до кінця поточного місяця, при цьому в Європі ця модель буде продаватися під назвою GD245HQ.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.