В Італії розпочався Венеціанський карнавал Автор: Lesly · Опубліковано: 08.02.2010 10:37 · Розділ: Події у світі

У Венеції цими днями триває один з найбільш знаменитих карнавалів Європи.

Безліч людей в масках десять днів поспіль, з 6 по 16 лютого влаштовують гуляння на вулицях міста. Гості карнавалу можуть насолоджуватися барвистими тематичними парадами і маскарадами.

Тема цьогорічного карнавального дійства – шість почуттів (що відповідає шести районам міста). Крім того, тут відбудеться "Карнавал у темряві" - спеціальна програма для незрячих. Головна умова участі у святковому шоу передбачає носіння маски, яку не можна знімати за жодних обставин.

Головна умова участі у святковому шоу передбачає носіння маски, яку не можна знімати за жодних обставин
Головна умова участі у святковому шоу передбачає носіння маски, яку не можна знімати за жодних обставин

На площах Венеції проводятся концерти, фейєрверки, середньовічні вистави та ігри. Вулиці переповнюють фокусники, жонглери, міми, акробати та факіри. Продемонструвати власний номер чи концертну програму може кожен бажаючий похвалитися своїми талантами і вміннями. А ввечері шумні розваги уступають місце вишуканим костюмованим балам, які можуть бути присвячені різним тематикам.

Знаменитий Венеціанський карнавал має багату, більш ніж тисячолітню історію. Свою традицію він веде від веселих Сатурналій (святкувань на честь бога Сатурна), коли раби та господарі ставали рівними, вдягаючи маски. Так римляни вшановували старий уклад життя, за якого головним богом Олімпу був Сатурн і всі були рівноправними.

Сьогодні Венеціанський карнавал щорічно відвідує близько 500 тисяч туристів, а вартість вхідних квитків на такі заходи обчислюється сотнями доларів.

Джерела: belta.by, you-tour.ru


Інші новини розділу