Дослідники назвали найнебезпечніший для підлітків клубний наркотик Автор: Lesly · Опубліковано: 05.02.2010 16:03 · Розділ: Суспільство

Сьогодні практично жодну модну вечірку не можна уявити без стимуляторів. Під дією таких препаратів молодь поринає у світ примарного задоволення, часто навіть не задумуючись, що цим самим руйнує своє здоров’я, а іноді навіть ставить під загрозу життя.

Британські дослідники повідомили, що популярний клубний наркотик, екстазі - набагато небезпечніший інших відомих стимуляторів. Саме внаслідок вживання екстазі загинуло дуже багато здорових молодих людей, які відносилися до числа "регулярних" наркоманів.

Під дією стимуляторів молодь поринає у світ примарного задоволення, часто навіть не задумуючись, що цим самим руйнує своє здоров’я, а іноді навіть ставить під загрозу життя. Фото взято з сайту canada2day.com
Під дією стимуляторів молодь поринає у світ примарного задоволення, часто навіть не задумуючись, що цим самим руйнує своє здоров’я, а іноді навіть ставить під загрозу життя. Фото взято з сайту canada2day.com

У своїй роботі науковці під керівництвом Фабріціо Скіфано Університету Хартфордшира (Великобританія) зосередилися на вивченні смертельних випадків внаслідок вживання наркотиків-стимуляторів за період з 1997 по 2007 роки. За цей період в Об’єднаному Королівстві внаслідок вживання амфетамінів загинуло 832 особи, з них 605 смертей були спричинені екстазі.

У результаті дослідження було встановлено, що люди, які загинули від екстазі були молодшими та здоровішими ніж ті, що померли внаслідок вживання інших амфетамінів.

"Найчастіше екстазі вживають підлітки у віці 16-17 років, і саме ця вікова група є особливо вразливою. Можливо це тому, що їхній мозок ще активно розвивається", -говорить Скіфано.

"Не зважаючи на те, що екстазі і амфетаміни дуже схожі між собою і відносяться до однієї і тієї ж фармакологічної групи, екстазі демонструє набагато вищу токсичність, яка значно перевищує негативний вплив амфетамінів", - додав Фабріціо Скіфано.

У Великобританії екстазі відноситься до класу найнебезпечніших наркотиків, куди також входять героїн та кокаїн.

Джерело: siasat.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.