Intel: пізній, але перспективний старт на ринку смартфонів Автор: Andriy · Опубліковано: 05.02.2010 13:44 · Розділ: Мобільний зв’язок

На думку аналітиків, Intel запізно виходить на ринок смартфонів як чіпмейкер, але має всі шанси відвоювати солідний шматок цього прибуткового сегменту. Головний аналітик iSuppli Франціс Сідеко (Francis Sideco) говорить, що співпраця Intel з LG і Nokia говорить про серйозність намірів компанії закріпитися на ринку смартфонів. На минулому CES чіпмейкер представив смартфон LG GW990 на платформі Moorestown. Наступник «атомного» сімейства Moorestown є системою-на-чіпі і буде доступний в першій половині 2010 року. Сідеко вважає, що якщо в результаті співпраці LG і Intel компаніям вдасться створити масові продукти з автономним часом роботи на протязі дня, то в Intel з'явиться шанс потіснити ARM в цьому сегменті. Крім цього, не варто забувати про гігантський потенціал і можливості Intel в R&D.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Крім LG і Nokia про розробку пристроїв на Moorestown заявили такі компанії як Aava Mobile, Compal, EB, Inventec, Open Peak, Quanta і Wistron. «Смартфонним» напрямком зайнятий цілий підрозділ Intel у Санта-Кларі (Каліфорнія, США). Основну ідею підходу до цього напрямку в компанії висловлюють так: смартфон - це маленький комп'ютер, що вміє дзвонити. Представник Intel говорить, що основна маса кишенькових пристроїв пропонованих на ринку оснащуються пропрієтарним ПЗ та мало пов'язані один з одним. Очевидно, Intel збирається зіграти на цьому, запропонувавши щось на зразок стандарту як на ринку ПК. До 2011 року Intel обіцяє представити чисто смартфонну платформу Medfield, виконану за 32-нм технологічним процесом. Конкуренти із стану виробників ARM-чіпів не коментують напряму «похід Intel в смартфони» кажучи, що ринок покаже, чия бізнес-модель виявиться переможцем.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.