Lexus оголосив ціни на новий GX460 Автор: Andriy · Опубліковано: 05.02.2010 13:41 · Розділ: Авто-мото

Lexus оголосив ціни на свій новий середньорозмірний позашляховик GX460, який почне продаватися в Росії з 20 лютого. GX460 займає проміжне положення між кроссовером серії RX і великим позашляховиком LX.

Lexus GX460. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Lexus GX460. Фото взято з сайту auto.mail.ru

Формально в основі GX460 лежить платформа від нового покоління Toyota Land Cruiser Prado, однак, самі представники Lexus підкреслюють, що установки двох цих машин відрізняються один від одного. Крім того, Prado оснащується двигунами об'ємом 3,0 л (дизель, 173 к.с.) і 4,0 л (бензин, 282 к.с.), а під капотом Lexus ховається бензиновий агрегат об'ємом 4,6 л, який видає 296 к.с. А ще Lexus відрізняється дуже високим рівнем оснащення, наявністю більш якісної шкіри і, звичайно, великим престижем. Взагалі, за словами представників Lexus, вони не бояться конкуренції між GX460 і Land Cruiser Prado - як показує практика, покупці автомобілів марки Lexus ніколи не куплять собі Toyota.

Lexus GX460. Салон автомобіля. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Lexus GX460. Салон автомобіля. Фото взято з сайту auto.mail.ru

А серед головних конкурентів GX460 називаються наступні моделі: Mercedes-Benz ML350, BMW X5 з восьмициліндровим двигуном, Infiniti FX50 і Range Rover Sport.

Базова вартість нового GX460 складе в Росії $96 тис., А автомобіль в максимальній комплектації обійдеться в $112 тис. Для порівняння, найдорожчий Prado коштує $84 тис. (а найдешевший $56 тис.). Але, як вже говорилося вище, покупці Lexus ніколи не будуть порівнювати GX460 з Prado. Адже власник Lexus GX460, згідно з розрахунками маркетологів, повинен заробляти на місяць близько 7000 доларів.

Джерело auto.mail.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.