Стереодисплей з 64 кутами огляду, для якого не потрібні 3D окуляри, покажуть на CeBIT Автор: Andriy · Опубліковано: 05.02.2010 13:37 · Розділ: Нові технології

Однією з основних проблем, що перешкоджають широкому впровадженню 3D технологій, є прив'язка глядачів до спеціальних стереоокуляр, без яких неможливо побачити тривимірне зображення. Ці окуляри досить дорогі і не завжди зручні, до того ж їх використання може викликати у деяких людей напади головного болю і запаморочення. Звичайно, є спроби створити 3D системи, де стереоокуляри не потрібні, однак ці розробки поки дуже недосконалі.

Фото взято з сайту news.ferra.ru
Фото взято з сайту news.ferra.ru

Однією з останніх розробок такого роду, цілком ймовірно, стане 27-дюймовий монітор, який створили силами сінгапурської фірми Sunny Ocean Studios. Даний 3D монітор реалізує 64 кути огляду, що є значним кроком вперед у порівнянні з попередніми подібними рішеннями. Нагадаємо, на минулій виставці CES 2010 вже були представлені двоопуклі стереодисплеї, однак вони реалізують лише 8-9 кутів огляду.

За словами сінгапурської компанії, вона готова навіть переобладнати стандартні дисплеї під підтримку 3D функціональності, а також сприяти перетворенню звичайного двомірного контенту в стерео. Однак поки в експертів залишається ціла низка питань. Наприклад, як заявлена функціональність вплине на розширення нового монітора, і, звичайно, скільки буде коштувати цей продукт.

Хоча засновник Sunny Ocean Studios Армін Граснік (Armin Grasnick) і заявляє, що його компанія здатна створювати недорогі 3D дисплеї з діагоналлю до 100 дюймів, краще за все, природно, переконатися в ефективності запропонованої технології на власні очі. Одна з можливостей зробити це представиться відвідувачам ганноверської виставки CeBIT, де сінгапурська фірма планує показати свій новий 3D монітор.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.