В Польщі відкрився перший віртуальний кінотеатр Автор: Lesly · Опубліковано: 05.02.2010 14:56 · Розділ: Події у світі

З вчорашнього дня в інтернет-мережі Польщі почав працювати новий сервіс – віртуальний кінотеатр. Тепер любителі кіно отримають можливість переглядати класику та новинки кіноіндустрії безкоштовно.

Ще однією приємною новиною є те, що всі фільми можна буде переглядати в хорошій якості. А єдиною умовою доступу до безплатного віртуального сервісу є обов’язковий перегляд рекламного ролика безпосередньо перед кіносеансом.

Схоже на те, що в майбутньому комп’ютер стане центром сімейного дозвілля, витіснивши телевізор. Фото взято з сайту comparehealthinsuranceplan.com
Схоже на те, що в майбутньому комп’ютер стане центром сімейного дозвілля, витіснивши телевізор. Фото взято з сайту comparehealthinsuranceplan.com

Бажаючі ознайомитися з останніми надходженнями інтернет-кінотеатру не будуть змушені реєструватися на ресурсі і завантажувати фільми на власний комп’ютер. Однак, зареєструвавшись добровільно, користувачі зможуть на власний розсуд обрати ролик, який транслюватиметься перед фільмом.

На даний час фільмотека віртуального кінотеатру нараховує близько 1 тисячі стрічок, як польських, так і виробництва інших країн. Крім того, організатори потурбувалися і про асортимент фільмів. Кожен зможе знайти тут щось собі до душі, від комерційних картин до "високого кіно", включаючи класику та останні новинки, мультфільми та історичні і документальні стрічки.

Планується, що до кінця 2010 року фонди віртуального кінотеатру нараховуватимуть близько півтора тисячі кінофільмів.

Джерело: baltinfo.ru


Інші новини розділу