Microsoft випустила вісім оновлень безпеки Автор: Вікторія · Опубліковано: 20.04.2009 13:52 · Розділ: Нові технології

Microsoft підготувала до виходу вісім оновлень безпеки. Як відзначили представники компанії - це буде найбільше оновлення з жовтня 2008 року. Патчі були опубліковані у вівторок, 14 квітня.

Оновлення вирішують проблеми в операційній системі Windows версій 2000, XP, Vista, Server 2003 і Server 2008, а також в Internet explorer, DIRECTX, Excel, Word і в програмах безпеки системи. У операційних системах Windows різних версій, браузері Internet Explorer, а також редакторі електронних таблиць Excel були виявлені великі вразливості.

Експерти також вважають, що у випадку з Excel йдеться про вразливість виявлену в лютому місяці: вона дозволяє захопити контроль над ПК користувача через сформований спеціальним чином документ у форматі. xls. Крім того, разом з патчами Microsoft випустить оновлену версію утиліти Windows Malicious Software Removal Tool, призначеної для пошуку найбільш поширених вірусів, троянів, шпигунських модулів та інших шкідливих програм.

Джерело bigmir.net


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.