Основою твердотільних накопичувачів OCZ Vertex 2 LE обраний контролер SandForce Автор: Andriy · Опубліковано: 04.02.2010 10:27 · Розділ: Техніка

Перехід до використання контролерів SandForce дозволив компанії OCZ Technology Group підвищити продуктивність своїх твердотільних накопичувачів серії Vertex. Раніше так само вчинили компанії OWC і Super Talent на прикладі продуктів Mercury Extreme і SSD TeraDrive FT2.

Твердотільний накопичувач OCZ Vertex 2 LE. Фото взято з сайту ixbt.com
Твердотільний накопичувач OCZ Vertex 2 LE. Фото взято з сайту ixbt.com

У накопичувачах Vertex 2 LE (Limited Edition) застосовується флеш-пам'ять типу NAND MLC (multi-level cell). Максимальні показники швидкості читання і запису становлять 270 і 250 МБ/с відповідно, при цьому встановлена швидкість запису рівна 235 МБ/с. Час доступу до даних в середньому дорівнює 0,1 мс.

За деякими даними, за одну секунду накопичувач буде здатний виконати до 50000 операцій вводу-виводу. Енергоспоживання пристрою в режимі роботи складає 2 Вт, а в моменти простою знижується до значення 0,5 Вт. Заявлений час напрацювання на відмову сягає півтора мільйона годин.

Пристрої типорозміру 2,5" доступні в модифікаціях об'ємом 100 і 200 ГБ. Передача даних здійснюється за допомогою інтерфейсу SATA 3 Гбіт/с. Завдяки функції TRIM продуктивність накопичувача залишається на високому рівні протягом усього терміну експлуатації.

Моделі Vertex 2 LE вже з'явилися в асортименті одного з Інтернет-магазинів за ціною 399 євро (OCZSSD2-1VTXLE100G) і 879 євро (OCZSSD2-1VTXLE200G). Перші поставки новинок намічені на 5 лютого. Виробник супроводжує пристрої трирічною гарантією.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.