QNAP оновлює серію мережевих сховищ даних Turbo NAS Автор: Andriy · Опубліковано: 04.02.2010 10:15 · Розділ: Техніка

Компанія QNAP Systems випустила нове покоління мережевих сховищ даних TS-239 Pro і TS-439 Pro. Нові моделі отримали індекс II в позначенні і як і раніше орієнтовані на використання як у домашніх цілях, так і в невеликих офісах.

Модель TS-239 Pro II. Фото взято з сайту ixbt.com
Модель TS-239 Pro II. Фото взято з сайту ixbt.com

Кожне сховище оснащене процесором Intel Atom D410 (1,66 ГГц) і має 1 ГБ оперативної пам'яті і 512 МБ службової флеш-пам'яті. Модель TS-239 Pro має два відсіки для накопичувачів типорозміру 2,5" чи 3,5" з можливістю гарячої заміни, у той час як в моделі TS-439 Pro таких відсіків чотири.

Підключення до мережі забезпечують два порти Gigabit Ethernet. Крім того, сховище оснащене п'ятьма портами USB 2.0 і двома портами eSATA. Серед особливостей пристроїв виробник відзначає підтримку інтерфейсу iSCSI і сумісність з платформою віртуалізації VMware vSphere4 (ESX 4.0).

Модель TS-439 Pro II. Фото взято з сайту ixbt.com
Модель TS-439 Pro II. Фото взято з сайту ixbt.com

У комплект постачання включена нова версія програмного забезпечення для управління сховищем. З нововведень можна виділити підтримку DFS, можливість імпорту списків користувачів, підтримку переходів на літній час, перероблений інтерфейс і функціонал утиліти Web File Manager 2.

Рекомендована ціна моделей TS-239 Pro II і TS-439 Pro II становить 466 і 700 євро відповідно (без накопичувачів).

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.