Комунікатор Zune Phone на платформі NVIDIA Tegra дебютує в лютому на MWC 2010 Автор: Andriy · Опубліковано: 04.02.2010 10:13 · Розділ: Мобільний зв’язок

Стали відомі нові подробиці про нібито підготовлюваний до випуску власний комунікатор Microsoft з Zune-подібною функціональністю, який багатьма аналітиками іменується просто Zune Phone. Нагадаємо, чутки про цей мультимедійний пристрій, який повинен був стати конкурентом комунікатора iPhone, зникають і з'являються знову протягом декількох років, проте сам пристрій до цих пір так і не представлено.

Фото взято з сайту news.ferra.ru
Фото взято з сайту news.ferra.ru

За даними іспанського технологічного сайту MuyComptuer, загадковий Zune Phone буде представлений на заході Mobile World Congress, який пройде в поточному місяці. Джерело запевняє, що ця інформація на сто відсотків підтверджена. Крім того, повідомляється, що в основі Zune Phone буде лежати платформа NVIDIA Tegra.

Ресурс Gizmodo також вважає, що наведена іспанськими колегами інформація достовірна. Що стосується відомих за чутками характеристик мультимедійного телефону Zune Phone, він отримає екран з роздільною здатністю 480x272 пікселів, порт HDMI і вагу близько 70 грамів, а в якості програмної платформи в ньому буде встановлена ОС Windows Mobile 7, чий дебют також має відбутися на MWC 2010.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.