Анонс бізнес-телефону Sony Ericsson Aspen Автор: Andriy · Опубліковано: 04.02.2010 10:04 · Розділ: Мобільний зв’язок

Sony Ericsson представила модель Aspen, яка раніше фігурувала в ЗМІ під кодовою назвою Faith. Інформація, що передувала анонсу, в цілому підтвердилася. Перед нами комунікатор на Windows Mobile 6.5.3, виконаний у моноблочному формфакторі з QWERTY-клавіатурою й сенсорним екраном. Дизайн називається «human curvature» - він повторює природні контури людського тіла.

Бізнес-телефон Sony Ericsson Aspen. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Бізнес-телефон Sony Ericsson Aspen. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Sony Ericsson Aspen, згідно намірів компанії, має стати супутником бізнес-користувачів. Він також сподобається тим, хто стурбований збереженням навколишнього середовища - модель входить в серію GreenHeart. Аксесуари та упаковка виконані з перероблених матеріалів, використовується фарба на водній основі, а на згадку встановлено кілька еко-функцій.

Бізнес-телефон Sony Ericsson Aspen. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Бізнес-телефон Sony Ericsson Aspen. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Як відзначив Квентін Корд'є (Quentin Cordier), менеджер маркетингового підрозділу компанії Sony Ericsson, Aspen оптимізовано не лише для роботи, з ним всі розваги завжди під рукою, завдяки медіа-браузеру та сервісу PlayNow, простому доступу до соціальних мереж і швидким і легким доступом до медіа-файлів.

Бізнес-телефон Sony Ericsson Aspen. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Бізнес-телефон Sony Ericsson Aspen. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Альтернативою стандартного інтерфейсу Windows Mobile став режим Slide View. Серед основних характеристик Aspen: 3,2-Мп камера, 2,4" QVGA-дисплей, Bluetooth, FM-радіо, Wi-Fi, GPS-навігація, 3,5-мм аудіороз'єм, 100 Мб пам'яті і слот microSD.

Бізнес-телефон Sony Ericsson Aspen. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Бізнес-телефон Sony Ericsson Aspen. Фото взято з сайту 3dnews.ru

У коробці крім Aspen будуть лежати: зарядний пристрій, акумулятор, стереогарнітура, кабель для передачі даних і карта пам'яті на 4 Гб. Телефон з'явиться у продажу в другому кварталі в двох кольорах - чорному та білому.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.