ASUS працює над конкурентом для Apple iPad Автор: Andriy · Опубліковано: 04.02.2010 10:00 · Розділ: Техніка

Нашим англійським колегам дав інтерв'ю віце-президент ASUS Ерік Чен (Eric Chen). Його слова проливають світло на плани компанії з випуску недорогого планшетного ПК із сенсорним екраном і 3G-підключенням. Основою для пристрою, якому належить конкурувати з Apple iPad, стала платформа NVIDIA Tegra 2. Планшет буде називатися Eee Pad.

Чен підтвердив, що зараз йде розробка пристрою і компанія приділяє велику увагу інтерфейсу, способам взаємодії між людиною і комп'ютером.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

В даний час інтерфейс має вирішальне значення. Як приклад Чен привів iPhone. Причиною популярності смартфона, що не відрізняється гарною якістю телефонного зв'язку, за словами Чена, став саме зручний користувацький інтерфейс.

На жаль, ніяких технічних даних Eee Pad дізнатися не вдалося. Утім, простір для маневру невеликий: частина характеристик буде визначена можливостями Tegra 2, частина - обмежена типорозміром, частина - диктується необхідністю конкурувати з вже представленими і анонсованими пристроями. Щоб досягти успіху, ASUS належить знайти точний баланс між ціною, продуктивністю, функціональністю, мобільністю, зручністю і зовнішньою привабливістю.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.