У Японії продається пристрій з 80 роз'ємами USB Автор: Andriy · Опубліковано: 03.02.2010 10:35 · Розділ: Техніка

У більшості USB-концентраторів число портів не перевищує десятка. З винятків, що нещодавно побували в центрі уваги, можна згадати хіба що 12-портове «колесо» 400-HUB009. З огляду на це ще більш вражаючою виглядає новинка, що з'явилася на сайті японського виробника Thanko, відомого своїми USB-пристроями та додатками, часом, зовсім екзотичними.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Пристрій, показаний на знімках, об'єднує 80 роз'ємів USB на одній платі. Слід зробити застереження - це не повноцінні порти USB. Використовувати їх для передачі даних не можна, тільки для зарядки підключених до них пристроїв.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Поле з роз'ємами підключається до зовнішнього блоку живлення. Розміри неподобства рівні 200х200х19 мм, блок живлення займає в просторі 170х105х38 мм. У нормальних умовах кожному «порту» дістається приблизно по 80 мА, а максимальний струм в навантаженні, на який розраховано БЖ, дорівнює 14 А.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Ціна незвичайної установки приблизно дорівнює $165.

Може виникнути питання - що робити, якщо роз'ємів все одно не вистачає? Відповідь проста: про всяк випадок, такі штуки треба брати по дві відразу.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.