PIXMA iP2700 - компактний домашній принтер Canon для друку документів, веб-матеріалів і фотографій Автор: Andriy · Опубліковано: 03.02.2010 10:30 · Розділ: Техніка

Компанія Canon оголосила про випуск нової моделі стильного і доступного за ціною домашнього принтера. Як відзначає виробник, модель PIXMA iP2700 відрізняється продуманим дизайном і є гарним рішенням для тих, кому необхідний простий і зручний пристрій для домашнього користування в компактному корпусі, що з легкістю розміщується на столі чи полиці. У PIXMA iP2700 застосовується технологія фотолітографічного виготовлення чорнильних сопел (FINE) Canon. Обсяг краплі усього 2 пл дозволяє отримати зображення без зернистості з роздільною здатністю до 4800х1200 точок на дюйм. Дана модель підходить для друку документів, веб-матеріалів і фотографій.

PIXMA iP2700. Фото взято з сайту news.ferra.ru
PIXMA iP2700. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Для друку фотографії 10x15 см без полів PIXMA iP2700 потрібно всього близько 55 секунд. Система ChromaLife 100+, розроблена Canon, гарантує стійкість до вицвітання: зображення залишаться яскравими та насиченими протягом максимально довгого періоду часу.

PIXMA iP2700 поставляється разом з програмними рішеннями, у тому числі пакетом Easy-PhotoPrint EX, який включає в себе Auto Photo Fix II і Easy-WebPrint EX для легкого та зручного друку веб-матеріалів. Програма Easy-PhotoPrint EX призначена для створення фотографій без полів за кілька простих кроків і пропонує ряд корисних функцій, таких як автоматичне усунення ефекту «червоних очей». ПЗ Auto Photo Fix II розділяє погано експоноване зображення на декілька зон, а потім за допомогою спеціальних алгоритмів точно визначає необхідний обсяг коригування.

Основні характеристики PIXMA iP2700:

• Час друку фотографії 10x15 см без полів - приблизно 55 секунд

• Фактична швидкість друку за стандартом ISO - близько. 7,0 зобр./хв у чорно-білому режимі, 4,8 зобр./хв в кольоровому режимі

• Роздільна здатність 4800x1200 точок на дюйм, об'єм краплі 2 пл

• Технологія ChromaLife 100+ для друку фотографій, стійких до вицвітання

• Чорне чорнило на основі пігменту для друку тексту з бездоганною чіткістю

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.