Нова "іграшка" засновника Virgin Galactic - відкрите підводне судно Автор: Andriy · Опубліковано: 03.02.2010 10:23 · Розділ: Авто-мото

Британський бізнесмен і мільярдер сер Річард Бренсон (Richard Branson) відомий як засновник Virgin Galactic, що обіцяє швидку появу відносно недорогих (у порівнянні з нинішніми цінами на послуги космічного туризму) суборбітальних комерційних польотів. Компанія Бренсона Virgin також займається авіаперевезеннями, звукозаписом, мобільним зв'язком, видавничим та іншим бізнесом. Почавши освоювати одну з найбільш багатообіцяючих областей, підприємець не зупинився і вирішив підкорити підводні простори. Правда, в менших масштабах. Остання "іграшка" - це прототип субмарини вартістю $670 тис. Машина називається Necker Nymph і здатна занурюватися на глибину до 40 м.

Necker Nymph. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Necker Nymph. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Бренсон має намір застосовувати апарат, що вміщає пілота і двох пасажирів, для розваги гостей свого острова Necker Island. Після проходження інструктажу з використання дихальних апаратів можна буде протягом двох годин розглядати підводний світ і здійснювати екскурсії, наприклад, до розташованих на морському дні споруд. За інформацією видання Daily Mail Online, прототип з вуглецевого волокна управляється джойстиком і пересувається за допомогою реактивної технології. Занурення і маневрування здійснюється завдяки "крилам". Корабель Nymph сконструйований компанією Hawkes Ocean Technologies і відрізняється від інших її підводних транспортних засобів тим, що розрахований на тропічні води і глибини для плавання з аквалангом. Від тиску потоку води захищає "вітрове скло", а кокпіт є відкритим і надає панорамний огляд. Замовник повинен отримати Nymph 20 лютого, а вартість тижневої оренди судна складе $25 тис. Про те, чи збирається Бренсон будувати флотилію підводних апаратів для туристів, нічого не повідомляється.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.