Philips представила Blu-ray плеєр BDP9500 Автор: Andriy · Опубліковано: 03.02.2010 10:20 · Розділ: Техніка

Компанія Philips офіційно представила Blu-ray плеєр BDP9500. Як відзначає виробник, цей тонкий і сучасний програвач дозволяє насолоджуватися чіткою реалістичною картинкою і чистим об'ємним звучанням у домашніх умовах. Обробка відео з використанням технології Qdeo дозволяє значно знизити рівень шумів, поліпшити кольорову гаму, контрастність і глибину зображення, роблячи перегляд кіно у форматі Blu-ray більш захоплюючим і реалістичним. Якість звуку забезпечується підтримкою аудіоформатів високої чіткості DTS-HD і Dolby TrueHD, а використання ЦАП (цифроаналогових перетворювачів) від компанії Burr-Brown, які добре відомі любителям аудіо рівня Hi-Fi і Hi End, створює відчуття занурення в звук при перегляді.

Blu-ray плеєр BDP9500. Фото взято з сайту news.org.ua
Blu-ray плеєр BDP9500. Фото взято з сайту news.org.ua

Крім відтворення дисків Blu-ray і DVD, плеєр Philips BDP9500 має сертифікацію DivX Ultra, яка дозволяє програвати файли найбільш поширених форматів, у тому числі WMV, MP3, WMA і JPG. Він також дозволяє скористатися такими функціональними можливостями, як вбудовані субтитри, вибір з кількох мов відтворення та перевагами зручного меню. Нова модель також оснащена портом USB 2.0, який розташований на передній панелі пристрою.

У плеєрі передбачена функція BD-Live, яка дозволяє працювати з інтерактивним Інтернет-контентом, що відкриває доступ до анонсів, матеріалів провідних голлівудських кіностудій, чатів, ігор, а також до додаткових можливостей, таких як завантаження фонових малюнків або мелодій. Blu-ray плеєр Philips BDP9500 з'явиться на ринку в березні 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна складе $640.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.