Antec продовжує випуск блоків живлення нестандартного форм-фактору Автор: Andriy · Опубліковано: 03.02.2010 10:06 · Розділ: Техніка

Компанія Antec оголосила про початок продажу нової моделі флагманського блоку живлення Antec CP-1000. Пристрій виконаний в ексклюзивному форм-факторі (175x119x200 мм) і призначений для використання з корпусами Antec P183 і P193.

Блок живлення Antec CP-1000. Фото взято з сайту ixbt.com
Блок живлення Antec CP-1000. Фото взято з сайту ixbt.com

Блок живлення Antec CP-1000 оснащений схемою активної корекції коефіцієнта потужності. Модель відповідає вимогам стандартів ATX12V V2.3 і EPS V2.91, а також пройшла сертифікацію за стандартом 80PLUS, що гарантує коефіцієнт корисної дії більше 80% в діапазоні робочих навантажень 20-100%.

Новинка володіє чотирма шинами живлення 12 В, три з яких здатні забезпечити стабільним живленням навантаження до 30 A і одна шина - до 25 А. Блок живлення повністю сумісний з усіма сучасними процесорами, а також підтримує будь-які конфігурації графічних підсистем, включаючи NVIDIA SLI і ATI CrossFireX.

Гібридна кабельна система полегшує монтаж системи і дозволяє оптимізувати охолодження і вентиляцію всередині комп'ютерного корпусу. Кабельна розводка передбачає два восьмиконтактних (6+2) і два шестиконтактних кабелі додаткового живлення PCI-E для відеокарт.

Для охолодження системи використовується вентилятор типорозміру 120 мм, швидкість обертання якого регулюється в межах від 260 до 2600 оборотів в хвилину, залежно від навантаження і температури навколишнього середовища.

Блок живлення Antec CP-1000 оснащений повним комплексом захисту, включаючи захист від перевантаження та короткого замикання. Час напрацювання на відмову для цієї моделі досягає 100 тисяч годин.

Виробник забезпечує продукт трирічною гарантією.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.