Samsung SyncMaster PX2370 - екологічний 23-дюймовий LED монітор Автор: Andriy · Опубліковано: 03.02.2010 10:04 · Розділ: Техніка

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск нового LED монітора з діагоналлю екрана 23 дюйми Samsung SyncMaster PX2370. Як стверджує компанія, в PX2370 реалізований ряд нових рішень, що дозволяють вважати його одним з найбільш екологічно чистих LED моніторів на ринку, який пропонує користувачеві зручність використання і високу якість зображення. Дисплей повністю відповідає стандарту зображення sRGB, а завдяки використанню нової фірмової технології динамічної контрастності Mega Dynamic Contrast Ratio і Full HD розширенню, картинка виходить більш насиченою та динамічною.

Samsung SyncMaster PX2370. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Samsung SyncMaster PX2370. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Монітор відрізняється рядом функцій, що забезпечують максимальне енергозбереження, у тому числі технологією Samsung Smart Sensor Technology, яка використовує сенсори освітленості (ALS) для автоматичного налаштування яскравості монітора в залежності від інтенсивності навколишнього освітлення. Завдяки застосуванню цих технологій Samsung PX2370 відповідає стандартам сертифікації Energy Star і EPEAT Gold.

В додаток до енергозберігаючих технологій, монітор має ряд інших особливостей, що дозволяють звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище його компонентів. Виконаний у фірмовому дизайні Touch of Color (ToC), корпус моделі PX2370 зроблений з використанням матеріалів, які не потребують фарбування та не містять летких органічних сполук, що робить переробку простішою і безпечнішою. Монітор також складається з компонентів, створених з переробленого матеріалу. На ринку монітор Samsung PX2370 очікується у продажу в березні-квітні 2010 року.

Особливості Samsung Syncmaster PX2370:

• Тонкий дизайн, товщина - 16,5 мм

• S-RGB, 100%-ве охоплення

• MEGA DCR 5000000:1 (статична контрастність 1000:1)

• Входи Analog RGB/DVI/HDMI

• Full HD розширення 1080p

• Сенсор освітлення

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.