Китай скорочує закупки зарубіжних держоблігацій Автор: Вікторія · Опубліковано: 20.04.2009 09:39 · Розділ: Суспільство

Китай відмовляється від покупки американських цінних паперів і боргів інших країн. Валютні резерви КНР в першому кварталі зростали найповільнішими темпами. За вісім років, збільшившись всього на 7,7 млрд. доларів США, в порівнянні з рекордним підйомом на 153,9 млрд. доларів США в 2008 році.

При цьому в січні вони впали на рекордних 32,6 млрд. доларів США і в лютому - ще на 1,4 млрд. доларів США перед тим, як збільшитися на 41,7 млрд. доларів США в березні. Більше двох третин з суми резервів в 1,95 трлн.доларів США вкладено в американські цінні папери.

Проте зараз китайський уряд скорочує відсоток вкладень в нові іпотечні і урядові запозичення. Високопоставлені особи країни висловлюють все велику нервозність відносно величезного впливу на Китай стану фінансового здоров'я Сполучених Штатів.

Основні побоювання влади КНР викликають спроби США здолати економічну кризу, які можуть призвести до інфляції і скорочення вартості американських фондів. За прогнозом гонконзьких економістів Deutsche Bank, за підсумками поточного року валютні резерви Китаю виростуть всього на 100 млрд. доларів США.

Проте, уповільнення нарощування резервів не зробить важливого впливу на економічне здоров'я США, вважають деякі фахівці. Хоча в першому кварталі уряд не направляв гроші за межі країни на покупку зарубіжних облігацій, приватні особи і компанії придбали досить багато таких паперів.

КНР, відновлюватиметься від світового економічного спаду швидше, ніж її торговельні партнери. В результаті може статися збільшення імпорту до Китаю на фоні менш жвавого експорту. Це обмежить профіцит зовнішньої торгівлі і залишить Народний банк з меншим об'ємом засобів на те, щоб поповнювати резерви.

Джерело news.bigmir.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.