LG оснащує свій NAS пристрій N2B1 вбудованим Blu-ray приводом Автор: Andriy · Опубліковано: 02.02.2010 16:24 · Розділ: Техніка

NAS пристрій N2B1. Фото взято з сайту 3dnews.ru
NAS пристрій N2B1. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Вельми оригінальний NAS пристрій випустила південнокорейська компанія LG. Дійсно, новий мережевий накопичувач під назвою N2B1 поряд з цілком традиційними двома відсіками під жорсткі диски оснащений також приводом Blu-ray із можливістю запису, розташованим в нижній частині пристрою. Подібна конструкція дозволяє користувачам NAS пристрою N2B1 зберігати до 50 Гб даних на оптичному накопичувачі Blu-ray. Крім того, новий мережевий накопичувач від LG працює під управлінням програмної платформи Linux і підтримує взаємодію з комп'ютерами на базі OC Windows, Mac OS і, природно, Linux.

NAS пристрій N2B1. Фото взято з сайту 3dnews.ru
NAS пристрій N2B1. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Мережний накопичувач LG N2B1 може використовуватися в якості серверів iTunes і DLNA, а також володіє безліччю стандартних функцій, звичних для такого роду пристроїв. Наприклад, він може грати роль принт-сервера і працювати з торрент-мережами, а також підтримує опцію гарячої заміни дисків.

NAS пристрій N2B1. Фото взято з сайту 3dnews.ru
NAS пристрій N2B1. Фото взято з сайту 3dnews.ru

NAS пристрій LG N2B1 оснащений роз'ємом Gigabit Ethernet, трьома портами USB 2.0 і портом eSATA з функцією автоматичного резервного копіювання даних при підключенні зовнішніх накопичувачів. Крім того, є кардрідер з підтримкою карт пам'яті форматів SD, XD, MMX і MS. Мережний накопичувач LG N2B1 вже доступний у версіях 500 Гб і 1 Тб за ціною близько $320 і $450 відповідно. Крім того, у продажу є й більш доступна модель N2R1 з приводом DVD-RW, що коштує близько $220.

Джерела: news.ferra.ru, 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.