Philips Xenium K700 – «витривалий» тачфон з мультимедійними можливостями Автор: Andriy · Опубліковано: 02.02.2010 16:14 · Розділ: Мобільний зв’язок

Новий мобільний телефон Philips Xenium K700 - довгограюча модель із сенсорним дисплеєм і широкими мультимедійними можливостями. Як обіцяє виробник, завдяки довгому часу роботи від батареї без підзарядки, можливості програвати практично будь-які формати відео-файлів, виділеному відео-чіпу і вбудованим стерео-динамікам Xenium K700 легко замінить мультимедіа-плеєр, коли користувач в дорозі.

Philips Xenium K700. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Philips Xenium K700. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Виділений відео-чіп дозволяє програвати практично будь-які відео-формати, включаючи RMVB, AVI, FLV, Divx і MPEG4 без конвертації. Xenium K700 також підтримує формати FLAC і APE, що дозволяє не стискати аудіо-файли, і якість звучання музики залишається такою ж чистою і неспотвореною, як на CD. А завдяки 2,8-дюймовому сенсорному TFT екрану з роздільною здатністю WQVCA (400х240 пікселів), зображення на дисплеї завжди буде живим і яскравим.

Philips Xenium K700. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Philips Xenium K700. Фото взято з сайту news.ferra.ru

На ранковій пробіжці або в поїзді метро з Xenium K700 можна дивитися відео до 4 годин або слухати музику до 25 годин. Користувач може розмовляти по телефону до 8,5 годин, а в режимі очікування він не потребують підзарядки до 1 місяця. Для прослуховування музики передбачені не тільки вбудовані стерео-динаміки, але і роз'єм 3,5 мм.

Philips Xenium K700 оснащений цифровою камерою 3,2 Мп з автофокусом, FM-радіо з підтримкою RDS, вбудовану пам'ять можна наростити до 8 Гб за допомогою карти пам'яті microSD. Philips Xenium К700 надійде в продаж у лютому 2010 року за рекомендованою роздрібною ціною 195 євро.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.