Представлена серія настільних ПК Acer Aspire X3900 з новими процесорами Intel Core i3 Автор: Andriy · Опубліковано: 02.02.2010 16:11 · Розділ: Техніка

Корпорація Acer представила нову серію домашніх ПК Aspire X3900, що забезпечують високий рівень продуктивності в ресурсномістких додатках. Як відзначає виробник, нові Acer Aspire X3900 - це потужні і продуктивні ПК в компактному форм-факторі, що становить лише близько третини від обсягу стандартного настільного комп'ютера. Новинки позиціонуються як вибір для домашніх мультимедійних користувачів, зацікавлених в багатофункціональній системі для ігор і роботи з різними додатками.

Настільний ПК Acer Aspire X3900. Фото взято з сайту news.org.ua
Настільний ПК Acer Aspire X3900. Фото взято з сайту news.org.ua

Aspire X3900 оснащені новими процесорами Intel Core i3. Ці процесори є гарантами високої продуктивності в будь-яких додатках, від офісних пакетів до сучасних ігор. При цьому, завдяки наявності в процесорах декількох обчислювальних ядер, забезпечується також і швидке одночасне виконання декількох завдань. Варто також окремо відзначити знижене енергоспоживання нових процесорів, наслідком чого є зниження рівня енергоспоживання самими ПК.

Набір мікросхем Intel H57 Express містить графічний адаптер Intel Graphics Media Accelerator HD, що забезпечує відтворення відео у високій якості, комфортну роботу з мультимедійними додатками і ігрову продуктивність. Також в Acer Aspire X3900 вбудований аудіо-адаптер, що відтворює звук високої чіткості (HD) і підтримує систему звучання 5.1.

Додаток Acer Arcade Deluxe, встановлений на Aspire X3900, дозволяє редагувати фотографії і відео, а також обмінюватися фотографіями з друзями за допомогою Flickr і YouTube. Жорсткий диск Aspire X3900 з інтерфейсом Serial ATA і об'ємом до 2 Тб дозволить зберегти практично весь мультимедійний контент користувача - від фільмів і музики до фотографій і картинок. Крім того, Aspire X3900 оснащений портом eSATA, до якого можна підключити зовнішні носії, наприклад, зовнішні жорсткі диски з відповідним інтерфейсом і отримати швидкість передачі даних, яка у шість разів перевищує швидкість зовнішніх носіїв попереднього покоління, оснащених інтерфейсом USB.

Настільні ПК Aspire X3900 поставляються з попередньо встановленою утилітою Acer eRecovery Management, що спрощує процес відновлення даних з повним або поступовим резервним копіюванням і повторною установкою драйверів або програм. Рекомендована роздрібна ціна на Aspire X3900 - від 410 євро.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.