Німецький тюнер «зарядив» VW Golf R до 362 кінських сил Автор: Andriy · Опубліковано: 02.02.2010 16:08 · Розділ: Авто-мото

Німецька тюнер компанія B&B представила нову програму доопрацювань для «зарядженого» хетчбека Volkswagen Golf R.

Volkswagen Golf R. Фото взято з сайту rstcars.com
Volkswagen Golf R. Фото взято з сайту rstcars.com

Всього є три варіанти «прокачки» 270-сильного бензинового турбодвигуна - до 310, 324 і 364 кінських сил. Детальної інформації поки немає, проте відомо, що «топова» модифікація оснащується збільшеним турбонагнітачем, спортивною випускною системою, поліпшеною системою впуску й оптимізованим інтеркулером, новим масляним радіатором, а також іншою «електронікою». Подібні зміни дозволяють «Гольфу» розігнатися з нуля до «сотні» за 4,8 секунди і досягати максимальної швидкості більш ніж 280 кілометрів на годину.

Volkswagen Golf R. Фото взято з сайту rstcars.com
Volkswagen Golf R. Фото взято з сайту rstcars.com

Збільшення потужності потребує доопрацювання управління і роботи гальм. Тому фахівці з B&B встановили регульовану підвіску зі спортивними пружинами, які занижують кузов на 30 міліметрів, а також потужніші гальмівні механізми.

Volkswagen Golf R. Фото взято з сайту rstcars.com
Volkswagen Golf R. Фото взято з сайту rstcars.com

А от зовнішній вигляд машини залишився практично незмінним. Єдине, що підкоригували, так це колісні диски. Тепер для машини пропонуються нові «катки» розмірністю 19 і 20 дюймів.

Вартість модифікацій не повідомляється.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.