Найважчий чоловік світу поступився титулом заради кращого життя Автор: Lesly · Опубліковано: 02.02.2010 11:54 · Розділ: Життя

Найбільш огрядний у світі чоловік, 48-літній британець, Пол Мейсон втратив більш ніж 127 кілограмів зайвої ваги. За його словами, він поставив собі за мету схуднути настільки, щоб користуватися моторизованим інвалідним кріслом, а також, якщо це буде можливим, водити машину.

Мейсон став найважчою людиною світу у 2009 році, після того, як в попередній володар цього звання мексиканець Мануель Урібе, вирішивши одружитися, скинув більшу частину своєї 572-кілограмової ваги.

Процес втрати ваги для нового володаря титулу складався з кількох етапів і, звичайно не обійшлося без хірургічного втручання. Насамперед, медики посадили чоловіка на жорстку дієту, щоб він міг перенести операцію.

Готуючись до операції. Фото взято з сайту mirror.co.uk
Готуючись до операції. Фото взято з сайту mirror.co.uk

Ще частину ваги він втратив після проведення ліпосакції з передньої черевної стінки. Цей захід був необхідний для того, щоб забезпечити доступ до черевної порожнини, адже хірурги поставили перед собою завдання зменшити шлунок свого відомого пацієнта. Зменшення шлунка, у свою чергу, дозволило досягати відчуття ситості при споживання меншої кількості їжі.

Після цього кроку чоловік почав худнути сам, споживаючи щоденно менше калорій. Зараз його вага складає 184 кілограми.

Відновлення Мейсона після оперативного втручання проходить нормально. Ще кілька тижнів він проведе в лікарні, а через півроку планується продовжити лікування, адже британець має намір знижувати вагу і надалі.

Варто додати, що останнім часом проблема надмірної ваги та ожиріння стала актуальною не тільки для Америки. Експерти попереджають, що в 2010 році в країнах Європейського Союзу частка дітей із зайвою вагою досягне 38%, у Китаї цей показник складе 20%, а в Новому Світі від ожиріння страждатиме кожна друга дитина. Крім того, медики прогнозують збільшення кількості повних дітей і на Близькому Сході та в країнах Південно-Східної Азії.

Джерело: thesun.co.uk


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.