Президент Білорусі наводить порядок в інтернеті Автор: Lesly · Опубліковано: 02.02.2010 09:41 · Розділ: Події у світі

Олександр Лукашенко, президент Білорусі, вирішив навести порядок в інтернеті, підписавши указ про заходи щодо вдосконалення використання білоруського сегменту всесвітньої мережі.

Відповідно до нового указу, який вступає в силу з 1 липня 2010 року, інтернет-провайдери зобов'язуються проводити ідентифікацію абонентів, а також зберігати ці відомості, як і дані про надані інтернет-послуги. Крім того, зобов’язання проводити ідентифікацію користувачів ляже на плечі інтернет-кафе та комп'ютерних клубів.

Провайдери будуть зобов’язані обмежити доступ користувача до порнографічних та екстремістських матеріалів, а також сайтів які пропагують жорстокість і насильство, якщо абонент виявить таке бажання.

Новим указом захищаються й авторські права. Зокрема, при використанні матеріалів інформаційних агентств та інших засобів масової інформації, необхідно буде зазначати гіперпосилання на першоджерело.

Нововведення зачепило навіть державні та місцеві органи влади, а також господарські товариства, які зобов'язуються створити власні офіційні сайти. А від організацій, що займаються експортом, буде вимагатися запуск додаткових версій сайтів однією або декількома мовами крім російської та білоруської.

Джерело: k2kapital.com


Інші новини розділу