Від ожиріння врятує сицилійський апельсин Автор: Lesly · Опубліковано: 01.02.2010 13:44 · Розділ: Краса і здоров'я

Група вчених, яку очолював П'єр-Джузеппе Пеліччі, доцент відділення загальної патології Дослідницького університету в Мілані (Італія), здійснила сенсаційне відкриття, яке допоможе тисячам бажаючих гарно виглядати підтримувати себе в формі. Як виявилося, набору зайвих кілограмів перешкоджають червоні апельсини.

Вже не таємниця, що раціон збагачений зеленню, червоними фруктами та овочами не тільки характеризується високим вмістом антиоксидантів, але й має антиканцерогенну дію, пояснює Пеліччі. "Проводячи експеримент, ми ставили собі за мету порівняти корисні властивості червоних і звичайних апельсинів, а також виявити їхній вплив на перебіг ожиріння, спровокованого споживанням жирної їжі", - додав він.

Під час експерименту, який проводився на мишах, одній групі тварин замість води давали сік червоних апельсинів, а іншій - звичайний апельсиновий сік, а контрольна група пила воду. Всі три групи піддослідних мишей харчувалися висококалорійною їжею.

Червоний апельсин допоможе зберегти стрункість та привабливість. Фото взято з сайту arancesicilia.it
Червоний апельсин допоможе зберегти стрункість та привабливість. Фото взято з сайту arancesicilia.it

За підсумками експерименту було встановлено, що миші, яких частували червоним соком, не погладшали, тоді як тварини, яким давали звичайний сік або воду втратили свою колись "спортивну" форму.

Тепер дослідники поставили перед собою мету з'ясувати, які саме речовини червоних апельсинів сприяють боротьбі із зайвою вагою. Крім того, перед вченими стоїть ще одна проблема: необхідно зрозуміти, чому деякі організми не сприймають ці плоди.

Відкриття Пеліччі та його команди було зроблено напередодні вже традиційних для Італії "апельсинових днів", коли на головних площах міст продаються апельсини. Кошти, виручені під час таких акцій спрямовуються на антиракові дослідження.

Джерело: mobus.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.