Серверний Ethernet адаптер Intel X520-T2 вперше реалізує два порти 10GbE Автор: Andriy · Опубліковано: 01.02.2010 11:38 · Розділ: Техніка

Корпорація Intel відома не тільки як провідний постачальник на ринок найрізноманітніших процесорів, але і як виробник висококласних мережевих систем. Однією з останніх розробок світового чіпмейкера в цьому напрямку став адаптер під назвою Intel Ethernet Server Adapter X520-T2.

Адаптер Intel X520-T2. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Адаптер Intel X520-T2. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Цей пристрій підтримує стандарт 10Base-T, тобто забезпечує реалізацію інтерфейсу 10 Gigabit Ethernet, і є першим у світі адаптером подібного роду з двома портами. Таким чином, серверний адаптер Intel X520-T2 забезпечує підтримку специфікації SR-IOV для розширеної мережевої віртуалізації.

При цьому адаптер Intel X520-T2 є досить енергоефективним пристроєм, що й дає йому можливість підтримувати відразу два порти 10 Gigabit Ethernet. Переваги такого підходу полягають у реалізації методики дублювання, тобто в разі збою в роботі одного з портів другий продовжує функціонувати.

Це дозволяє підвищити надійність каналу передачі інформації. Крім того, обидва інтерфейси 10 Gigabit Ethernet в адаптері Intel X520-T2 можна об'єднати в один віртуальний канал 20GbE з відповідним подвоєнням ширини смуги пропускання. Залишається додати, що Intel Ethernet Server Adapter X520-T2 побудований на базі 10GbE контролера Intel 82599 і підтримує мережеве з'єднання на відстані до 100 метрів, а також включає в себе вдосконалення для протоколу iSCSI.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.