Компанія PNY представляє 3D-окуляри для графічних карт NVIDIA Quadro Автор: Andriy · Опубліковано: 01.02.2010 11:36 · Розділ: Техніка

Компанія PNY оголосила про випуск 3D-окуляр сумісних з графічними картами NVIDIA Quadro. Вони дають користувачам професійних додатків можливість переглядати об'ємні зображення.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

За словами виробника, за допомогою окулярів «геологи, дизайнери та архітектори зможуть оптимально скористатися стерео технологією Open GL Quad-Buffered». Поєднуючи стереоскопічні окуляри 3D Vision Quadro, монітор 3D ready і одну з підтримуваних графічних карт NVIDIA, будь-який професійний додаток, що використовує технологію Open GL quad buffered stereo, забезпечить повне тривимірне занурення, стверджує PNY.

Багато професійних програм, як наприклад AutoDesk's Maya, Dassault Systemes CATIA, Landmark GeoProbe, вже підтримують quad buffered stereo. Деякі програми підтримують support quad buffered stereo за допомогою додаткових розширень.

Окуляри доступні в повному наборі вартістю 189 євро, куди також входить ІЧ-передавач, 3-контактний кабель mini-DIN для підключення відеокарт Quadro, драйвер та інструкція з швидкого встановлення. За 49 євро можна придбати набір оновлення, призначений для існуючих користувачів GeForce 3D Vision Quadro, в який включено тільки кабель, драйвер та інструкцію.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.