Toyota в 2010 році зазнає збитків в 5 мільярдів доларів Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.04.2009 12:15 · Розділ: Економіка

Японська корпорація Toyota в березні 2010 року зазнає операційних збитків в розмірі близько 500 мільярдів ієн (понад 5 мільярдів доларів США).

При цьому вперше за останніх 6 років об'єм світових продажів концерну, включаючи його підприємства Daihatsu і Hino, зменшиться на 7 мільйонів автомобілів. За оцінкою експертів, цього року операційні збитки компанії склали 450 мільярдів ієн (4,6 мільярда доларів США по поточному курсу). В першу чергу до такого стану призвела світова економічна криза, яка викликала різке скорочення попиту на автомобілі.

Фото взято з сайту mail.ru
Фото взято з сайту mail.ru

Наголошувалося, що потужне зміцнення ієни по відношенню до американської валюти, також погіршувало позиції японських експортерів, знижуючи їх доходи, отримані за кордоном. Аналітики Toyota вважають, що наступного року продажі її автомобілів в світі скоротяться ще приблизно на 10 % до 6,5 мільйонів машин. У зв'язку з цим, по прогнозах, баланс корпорації може повернутися в плюсову зону не раніше березня 2011 року.

Джерело mail.ru


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.