Roehr eSuperbike - гоночний болід з мотором від гольф-карта Автор: Andriy · Опубліковано: 01.02.2010 11:29 · Розділ: Авто-мото

З появою в минулому році TTXGP - всесвітнього чемпіонату для електромотоциклів - виробники поспішають запропонувати покупцеві свій варіант «двоколісної електрички». Тим більше, що з популяризацією подібного спорту прийде попит і на цивільні мотоцикли, що використовують електродвигуни.

Roehr 1250sc. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Roehr 1250sc. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Невелика американська компанія Roehr, що відзначилася в минулому році турбованим супербайком 1250sc, готує два електромотоцикли на базі минулорічного апарату. eSupersport і eSuperbike оснащуються електромотором виробництва фірми Hi Performance Golf Cars, який видає 48 к.с. Різниця між моделями полягає в тому, що у eSuperbike їх два, що означає скромні для супербайка 96 к.с., і аж ніяк не скромну, за будь-якими мірками, тягу в 284 Нм. Запас ходу в 208 км обмежує цивільне застосування машин - як і 6-годинний час повної перезарядки. Однак з гоночної сторони все добре - максимальна швидкість апаратів становить 208 і 250 км/г відповідно. Минулорічні учасники TTXGP ледве могли переступити поріг в 200 км/г.

Roehr eSuperbike. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Roehr eSuperbike. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Продажі мотоциклів почнуться в квітні: за молодшу модель просять $15 тис, за eSuperbike - $30 тис. У травні байки візьмуть участь у каліфорнійському етапі TTXGP.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.