Комп'ютерну мишку AirMouse можна носити на руці Автор: Andriy · Опубліковано: 01.02.2010 11:20 · Розділ: Нові технології

З моменту винаходу комп'ютерної мишки сотні дизайнерів та інженерів працювали над тим, щоб цей пристрій введення став якомога зручнішим для користувача. Винаходились десятки різних форм корпусу, підвищувалася точність дії комп'ютерного "гризуна", змінювалися принципи його роботи. Справжнім проривом, наприклад, стало створення оптичної і бездротової мишки.

Компютерна мишка AirMouse. Фото взято з сайту news.org.ua
Компютерна мишка AirMouse. Фото взято з сайту news.org.ua

Однією з найцікавіших розробок у цьому напрямі за останній час можна визнати винахід фахівців канадської компанії Deanmark. Їм вдалося створити комп'ютерну мишку, яку слід надягати на руку подібно рукавичці. Як видно на фотографіях, пристрій під промовистою назвою AirMouse натягується на вказівний і середній палець руки і зап'ястя.

Компютерна мишка AirMouse. Фото взято з сайту news.org.ua
Компютерна мишка AirMouse. Фото взято з сайту news.org.ua

Таким чином, виходить певна подоба рукавички для роботи у віртуальній реальності, яка часто демонструються у фантастичних фільмах. Для відстеження рухів маніпулятор AirMouse використовує лазерний сенсор, а взаємодія з комп'ютером відбувається по бездротовому інтерфейсу. При цьому пристрій здатний працювати без підзарядки протягом тижня, а його активація відбувається при знаходженні кисті руки в певній позиції. Крім того, AirMouse фактично дозволяє користувачеві друкувати на клавіатурі і використовувати мишку одночасно. В продажі ця система з'явиться в найближчі півроку-рік за ціною $129.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.