USB-накопичувач Apogee Astro Drive 266X читає дані зі швидкістю більше 40 МБ/с Автор: Andriy · Опубліковано: 01.02.2010 11:15 · Розділ: Техніка

Орієнтуючись на найбільш вимогливих користувачів, компанія Walton Chaintech випустила USB-накопичувач Astro Drive 266X, який в режимі читання досягає швидкості 40,9 МБ/с, а в режимі запису - 25,2 МБ/с. Покупець може вибрати модель об'ємом 16, 32 або 64 ГБ. Як стверджує виробник, за технічними характеристиками Astro Drive 266X істотно випереджає інші накопичувачі з інтерфейсом USB 2.0, доступні зараз на ринку.

USB-накопичувач Apogee Astro Drive 266X. Фото взято з сайту ixbt.com
USB-накопичувач Apogee Astro Drive 266X. Фото взято з сайту ixbt.com

Для підвищення швидкодії Apogee Astro Drive 266X, конструктори використовували чотирьохканальний доступ до флеш-пам'яті типу MLC NAND. За допомогою додаткових можливостей, позначених в описі як «Turbo-прискорювач», вдалося наблизити швидкість читання і запису до теоретичної межі для флеш-накопичувачів з інтерфейсом USB 2.0. При цьому вдалося уникнути високої вартості, характерної для швидкодіючих моделей минулого, в яких використовувалася пам'ять типу SLC.

До інших достоїнств Apogee Astro Drive 266X відноситься алгоритм вирівнювання навантаження, що збільшує термін служби пристрою. Крім того, слід відзначити алюмінієвий корпус - легкий, міцний і привабливий зовні.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.