Samsung першою приступить до масового виробництва 3D LCD/LED панелей для HDTV Автор: Andriy · Опубліковано: 01.02.2010 11:09 · Розділ: Техніка

Найбільший виробник телевізійних LCD дисплеїв компанія Samsung Electronics оголосила в прес-релізі, що стане першою фірмою, яка приступить до масового виробництва 3D LCD/LED панелей для сучасних телевізорів високого розширення. Ці панелі дозволять споживачам відчути всі переваги тривимірного зображення високої якості, не виходячи за межі своєї квартири.

Фото взято з сайту news.ferra.ru
Фото взято з сайту news.ferra.ru

Повідомляється, що вже в поточному місяці Samsung почне випускати LCD і LED панелі для 3D Full HD телевізорів з діагоналлю екрана 40, 46 і 55 дюймів. При цьому нові телевізори будуть потребувати для перегляду стереозображення спеціальних окулярів з активними стулками. Крім того, наголошується, що 3D LCD/LED панелі Samsung оснащені фірмовою технологією, що забезпечує частоту в 240 Гц.

Подібна надвисока частота оновлення зображення дозволяє зробити демонстровані 3D зображення більш природними. Крім іншого, така технологія стане в нагоді і під час перегляду традиційного двомірного контенту, особливо у випадку з динамічними сценами. Нагадаємо, Samsung вже демонстрував свої досягнення в показі 3D зображення на виставці CES 2010, що пройшла на початку січня. Хоча конкретні терміни появи в продажу перших 3D HDTV від Samsung не називаються, чекати споживачам, очевидно, залишилося вже недовго.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.