Matrox забезпечила підключення шести дисплеїв до одного ПК Автор: Andriy · Опубліковано: 01.02.2010 11:02 · Розділ: Техніка

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Matrox анонсувала оновлення лінійки своїх продуктів, які дозволяють виводити зображення з одного комп'ютера на кілька моніторів. Завдяки графічним модулям розширення Graphics eXpansion Module (GXM), який існує у варіантах DualHead2Go і TripleHead2Go, користувач може працювати відповідно з чотирма або шістьма дисплеями. Другий GXM підключається до іншого виходу підтримуваної графічної карти. Як вважає Matrox, її технологія може застосовуватися в бізнесі, для створення цифрових інформаційних платформ та інших цілей. Підтримка Multi-GXM з "розтягнутим" робочим столом доступна для карт Matrox M-Series, а з кількома окремими робочими столами - для M-Series, ATI HD 2000 і вище, ATI Fire MV/GL, NVIDIA 8-Series і вище, NVIDIA Quadro.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Для спільної роботи обидва модулі Head2Go повинні бути однієї моделі. Пристрої підтримують різноманітні типи відеоінтерфейсів, включаючи VGA, DVI, DisplayPort, HDMI. У комплект поставки входять кабелі, які забезпечують сумісність роз'ємів, але Matrox вказує, що в деяких конфігураціях знадобляться адаптери або кабелі від сторонніх виробників. Живлення Head2Go забезпечується через USB і DisplayPort, а для моделі з VGA передбачений БЖ. Вартість DualHead2Go Analog Edition, Digital Edition і DisplayPort Edition складає відповідно $169, $229 і $229. TripleHead2Go Digital Edition і DisplayPort Edition - по $329. Нагадаємо, що наприкінці минулого року Matrox представила відеокарту M9188, до якої без додаткового обладнання можна підключати до 8 моніторів.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.