Panasonic анонсує ноутбуки на 32-нм процесорах Intel Core i7 Автор: Andriy · Опубліковано: 01.02.2010 10:56 · Розділ: Техніка

Анонсом великої кількості мобільних комп'ютерів завершує січень компанія Panasonic. Незважаючи на те, що новинки сімейства Let's note призначені для японського ринку, властиве їм поєднання компактності і вражаючих технічних характеристик викликає обгрунтований інтерес.

CF-R9. Фото взято з сайту ixbt.com
CF-R9. Фото взято з сайту ixbt.com

Наприклад, модель CF-R9 може похвалитися новітнім процесором Core i7-640UM. Перша особливість цього двоядерного процесора полягає в тому, що у разі необхідності він може підвищувати тактову частоту з 1,20 ГГц до 2,26 ГГц (технологія Turbo Boost). Друга особливість зазначеного процесора полягає в наявності інтегрованого графічного ядра, що працює на частоті 166-500 МГц. Нарешті, третьою особливістю є мале енергоспоживання, що забезпечується, в тому числі, за рахунок того, що процесор виготовлений по нормам 32 нм. За оцінкою виробника, однієї зарядки батареї комп'ютера вистачить на 7,5 години роботи.

Крім модифікації на процесорі Core i7-620UM, буде доступна модифікація на процесорі Core i7-620UM, що працює на частоті 1,06 ГГц (Turbo - 2,13 ГГц).

CF-R9. Фото взято з сайту ixbt.com
CF-R9. Фото взято з сайту ixbt.com

Ноутбук оснащений дисплеєм розміром 10,4 дюйми, роздільна здатність якого дорівнює 1024х768 пікселів. У конфігурацію входить 2 ГБ оперативної пам'яті і HDD об'ємом 250 ГБ, адаптери Gigabit Ethernet і Wi-Fi 802.11a/b/g/n. Ноутбук планується комплектувати ОС Windows 7. Габарити R9 рівні 229x187x42,5, а маса складає 930 г.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.