Встановлено новий рекорд з тривалості гри на фортепіано Автор: Lesly · Опубліковано: 01.02.2010 10:31 · Розділ: Культура

Новий рекорд з тривалості гри на фортепіавано, який ввійде до книги рекордів Гінеса, встановив польський піаніст, 54-літній Ромуальд Коперскій. Його рекордний концерт тривав немало-небагато – 101 годину 8 хвилин і 3 секунди.

Розпочалося урочисте дійство в середу о 10 годині ранку, у польському Гданську.

Як і всі претенденти на звання гінесівських рекордсменів, Ромуальд повинен був виконати жорсткі умови: по-перше, концерт повинен був відбуватися в місці, цілодобово доступному для публіки, а сам виконавець зобов’язаний виконувати загальновідомі класичні твори; допускається також виконання музики з кінофільмів та джазу, але без імпровізації.

Повторно виконувати мелодії, що вже звучали протягом марафону, Коперскій міг тільки через чотири години, а перерви між кожним окремим музичним твором не повинні були перевищувати 30 секунд. Фото взято з сайту rian.ru
Повторно виконувати мелодії, що вже звучали протягом марафону, Коперскій міг тільки через чотири години, а перерви між кожним окремим музичним твором не повинні були перевищувати 30 секунд. Фото взято з сайту rian.ru

Повторно виконувати мелодії, що вже звучали протягом марафону, Коперскій міг тільки через чотири години, а перерви між кожним окремим музичним твором не повинні були перевищувати 30 секунд. Однак через кожну годину, музиканту дозволялося відпочивати не більше п’яти хвилин.

Завершився 101-годинний марафон хітом шістдесятих, піснею Fly me to the moon, написану Бартом Говардом в 1954 році, яку Ромуальд виконував під гучні оплески публіки.

Попередній рекорд з гри на музичному інструменті був встановлений угорцем Чарльзом Брунером. Його переможний шлях до Книги рекордів Гінеса тривав 101 годину і 7 хвилин.

Джерело: rzn.info


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?