Жінки більш відповідально ставляться до миття рук Автор: Вікторія · Опубліковано: 31.01.2010 14:23 · Розділ: Цікаві факти

Дослідники з Університету штату Пенсільванія помітили, що знак «мийте руки», який повісили в туалеті над раковиною, спонукає представниць прекрасної статі скористатися милом, тоді як на чоловіків подібний заклик ніяк не впливає. Вчені доручили спеціальним спостерігачам ходити по громадських туалетах і стежити за звичками своїх співвітчизників.

У такому експерименті мимоволі взяли участь близько 100 жінок і 80 чоловіків. Своєю поведінкою вони підтвердили висунуте дослідниками припущення, що жінки миють руки більш охоче, ніж чоловіки. При цьому представницям прекрасної половини людства необов'язково нагадувати про гігієну.

Чоловіки менш охочі до миття рук. Фото взято з сайту ikhlass.by.ru
Чоловіки менш охочі до миття рук. Фото взято з сайту ikhlass.by.ru

А фахівці в галузі біохімії Університету Колорадо провели дослідження, в ході якого з'ясувалося, що на жіночих руках накопичується набагато більше бактерій і мікробів, ніж на чоловічих. Це пояснюється зниженою кислотністю шкіри жінок, через що ослаблюється вироблення природних антибактеріальних речовин. Крім того, причиною «атаки» бактерій можуть бути гормони та косметична продукція. Як би там не було, руки необхідно мити якомога частіше.

Джерело rosbalt.ru


Інші новини розділу