Тюнер G-Power випустив 625-сильний BMW X5 Автор: Andriy · Опубліковано: 29.01.2010 13:58 · Розділ: Авто-мото

Спецверсія Black Pearl. Фото взято з сайту rstcars.com
Спецверсія Black Pearl. Фото взято з сайту rstcars.com

Тюнінгове ательє G-Power вже близько 25 років займається доопрацюванням автомобілів BMW. І на честь такої дати тюнер вирішив зробити спеціальну версію позашляховика G-Power X5 Typhoon, що одержав назву Black Pearl.

Спецверсія Black Pearl. Фото взято з сайту rstcars.com
Спецверсія Black Pearl. Фото взято з сайту rstcars.com

Новинка побудована на базі X5 Typhoon, який, як можна здогадатися з назви, являє собою доопрацьовану версію BMW X5. Але тепер у машини з'явилося чорне забарвлення кузова і агресивний боді-кіт з іншими бамперами, новим капотом, розширеними крилами, «спідницями», заднім дифузором, спойлером на даху кузова, а також 23-дюймовими алюмінієвими колісними дисками Silverstone з покришками Michelin.

Оновлені елементи обважування. Фото взято з сайту rstcars.com
Оновлені елементи обважування. Фото взято з сайту rstcars.com

Тотальної модернізації зазнав і 4,8-літровий восьмициліндровий двигун. Нагнітач SK III RS, інша «електроніка», нові системи впуску, охолодження і випуску, ковані поршні. За підсумком мотор видає 625 кінських сил і 700 Нм обертового моменту. Це дозволяє позашляховику розігнатися з нуля до «сотні» за 4,5 секунди і досягати максимальної швидкості більш ніж 300 кілометрів на годину.

23-дюймові диски Silverstone. Фото взято з сайту rstcars.com
23-дюймові диски Silverstone. Фото взято з сайту rstcars.com

Крім того, покупцям пропонуються оновити інтер'єр машини за рахунок використання нового рульового колеса, іншого спідометра, а також карбонових вставок. Також можливі ексклюзивні варіанти оздоблення за бажанням клієнта.

Оновлений двигун. Фото взято з сайту rstcars.com
Оновлений двигун. Фото взято з сайту rstcars.com

Замовити готовий G-Power Typhoon Black Pearl можна за ціною від 295 тисяч євро. В якості альтернативи пропонується модернізувати BMW X5 замовника за допомогою вибраних ним компонентів.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.