Panasonic анонсує камеру-«всюдихід» LUMIX DMC-TS2, спадкоємицю моделі DMC-TS1 Автор: Andriy · Опубліковано: 29.01.2010 13:53 · Розділ: Техніка

Моделі LUMIX DMC-TS2 (на європейському ринку вона буде називатися FT2) судилося стати спадкоємицею першої компактної камери в захищеному виконанні LUMIX DMC-TS1, здатної записувати відео у форматі AVCHD Lite HD, яку компанія Panasonic представила рік тому.

LUMIX DMC-TS2. Фото взято з сайту 3dnews.ru
LUMIX DMC-TS2. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Пристрій зберіг підтримку AVCHD Lite HD, а посилений корпус захищає апарат від зовнішніх впливів ще краще, ніж раніше. Глибина, на яку можна занурювати камеру, збільшена з 3 до 10 м, висота, з якою камера може падати, не втрачаючи працездатності, зросла з півтора до двох метрів. Камера не боїться пилу і морозів до -10° C.

LUMIX DMC-TS2. Фото взято з сайту 3dnews.ru
LUMIX DMC-TS2. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Поліпшено і інші показники. Так, розширення датчика зображення збільшено з 12,1 до 14,1 Мп, а обробку зображень покладено на новий процесор Venus Engine HD II, в якому реалізована технологія Intelligent Resolution.

LUMIX DMC-TS2. Фото взято з сайту 3dnews.ru
LUMIX DMC-TS2. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Апарат оснащений стабілізуючим об'єктивом LEICA DC VARIO-ELMAR, діапазон фокусних відстаней якого обмежений значеннями 28 і 128 мм (в 35-міліметровому еквіваленті). Значення максимальної діафрагми на границях діапазону становить від F/3,3 до F/5,9 відповідно. Оптична схема об'єктиву включає десять елементів у восьми групах. П'ять елементів мають шість асферичних поверхонь.

Дисплей камери розміром 2,7 дюйми по діагоналі має роздільну здатність 230 тисяч пікселів і функцію автоматичного регулювання яскравості. Об'єм вбудованої пам'яті дорівнює 40 МБ і її можна розширити картками формату SD, SDHC і SDXC. Габарити пристрою описує вираз 99,3x63,1x24,3 мм, маса з батареєю й карткою пам'яті дорівнює 188 г.

Джерела: ixbt.com, 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.