Гібридний Porsche Cayenne близький до появи в продажі Автор: Andriy · Опубліковано: 29.01.2010 13:43 · Розділ: Авто-мото

Cayenne почав своє життя в 2002 році - спільне дітище Porsche і Volkswagen AG вийшло дуже амбітним. Принципово нова платформа з повздовжнім розташуванням двигуна, потужним кузовом, підвіска на подвійних поперечних важелях або пневматична, широка гама моторів. Volkswagen займалася розробкою повноприводної трансмісії, майстри Porsche робили те, що вони вміють краще за всіх - розробляли підвіску, відточували ходові якості і керованість. VW в роботі над Cayenne переслідувала і власні інтереси - ця ж платформа використовувалася для позашляховика Touareg, а згодом, під крилом Audi - для Q7. Поява гібридної версії потужного Cayenne була лише питанням часу - і ось, справа вже наближається до продажів.

Porsche Cayenne. Фото взято з сайту3dnews.ru
Porsche Cayenne. Фото взято з сайту3dnews.ru

У далекому 2007 році були згадки про Porsche Cayenne з гібридною силовою установкою. З тих пір багато чого змінилося, в тому числі й технічна частина майбутнього апарату. Cayenne Hybrid буде базуватися на другому поколінні свого бензинового побратима. Колісна база стала більшою на 40 мм, що збільшить простір для ніг пасажирів, які влаштуються на задніх сидіннях. Загалом Cayenne другого покоління легший на 199,5 кг, за рахунок використання алюмінієвого переднього бампера, капота, дверей і компонентів двигуна і підвісок. Зниження ваги - непоганий старт для зменшення споживання палива, не кажучи вже про гібридні технології.

Porsche Cayenne. Фото взято з сайту3dnews.ru
Porsche Cayenne. Фото взято з сайту3dnews.ru

Cayenne Hybrid поставлять на систему повного приводу з диференціалом Torsen (запозичена в Audi Q7). Бензинова складова «рушійної сили» - турбо 3-літровий TSFI V6, аналогічний тому, що застосовується на Audi S4. Двигун може похвалитися 325 к.с. і обертовим момент в 439 Нм. Електромотор, зі своїми скромними 50 к.с., здається зайвим, однак тягне він серйозно - обертовий момент дорівнює 249 Нм. Сумарна тяга обох моторів достатня, щоб провернути Землю у зворотному напрямку. От тільки на електриці далеко не проїдеш - моторчик подужає всього лише 1,6 км шляху! Втім, цього достатньо, щоб непомітно вислизнути вночі, не порушивши спокою домочадців.

Гібридна міць нового Cayenne дозволить побачити стрілку спідометра на позначці 100 км/ч через 6,5 с після старту, витрата палива в змішаному режимі складе більш ніж прийнятні 6,8 л/100 км. Поява новинки на дорогах очікується в 2011 році.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.