Pentax представила 10 Мп камеру Optio E90 для початківців фотолюбителів Автор: Andriy · Опубліковано: 29.01.2010 13:37 · Розділ: Техніка

Компанія Hoya Corporation Pentax Imaging Systems Division представила нову 10-мегапіксельну компактну камеру Pentax Optio E90. Як обіцяє виробник, пропонуючи ряд зручних, легких і корисних функцій, включаючи кілька «чарівних кнопок», ця нова модель робить процес фотозйомки комфортним і приємним навіть для початківців фотолюбителів, а знавців приверне гарною якістю і фотографій, і відеороликів.

Камера Optio E90. Фото взято з сайту news.org.ua
Камера Optio E90. Фото взято з сайту news.org.ua

Optio E90 оснащений трикратним зум-об'єктивом з діапазоном фокусних відстаней від 31,5 до 94,5 мм в еквіваленті формату 35 мм. Функція Intelligent Zoom, що збільшує діапазон зумування до 17-кратного, при необхідності забезпечить вам ще більше наближення без помітного погіршення якості знімків. Передбачена також система цифрової стабілізації в Optio E90 - можливість встановлення підвищеної чутливості (до ISO 1600) і режим відео-стабілізації (Movie SR). Також фотоапарат оснащений 2,7-дюймовим дисплеєм що має розширення 230000 пікселів.

Optio E90 чітко і швидко фокусується на обличчі людини навіть у випадку, якщо «портретований» знаходиться зовсім не в центрі кадру. Крім того, камера може автоматично зробити знімок, коли в її полі зору хтось посміхається (функція Smile Capture), попередити фотографа, якщо під час спуску затвора хтось моргнув, і автоматично відкадрувати знімок для отримання композиції в режимі «Портрет середній план». У режимі Auto Picture фотоапарат допомагає, автоматично підбираючи найбільш підходящу для даного сюжету знімальну програму: Пейзаж, Портрет, Нічні сцени, Нічний Портрет, Квіти, Спорт чи Штучне освітлення.

Компактний корпус Optio E90 спроектований так, щоб камера комфортно лежала в руці. Завдяки виступу батарейного відсіку, камера надійно утримується в руці, а м'яке покриття Soft-Touch не дозволить їй вискочити з рук. Optio E90 в якості джерел живлення використовує практичні елементи живлення АА. На двох звичайних лужних батарейках Optio E90 може зробити приблизно 220 знімків.

«Зелений режим» у фотоапараті E90 дозволяє натисненням однієї кнопки зеленого кольору перейти до повністю автоматичної зйомки та заблокувати деякі параметри, щоб виключити можливість випадково їх збити. Фотокамера сама підбере оптимальні установки для кожної знімальної ситуації: витримку і діафрагму, чутливість ISO і багато інших параметрів. Pentax Optio E90 з'явиться у продажу в лютому. Орієнтовна ціна становить $100.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.